„Szeresd a gyermeket! Ne legyen bús, komoly,

Szemének tükriből játsszék örök mosoly.

Maradjon a gyermek: gyermek, míg csak lehet,

Majd érzi súlyosan ő is az életet.

Hintsen a kikelet tarka virágokat,

Daloljon a madár az árnyas lomb alatt.

Csörgesse a patak csillogva gyöngyeit –

Töröld le gyöngéden a gyermek könnyeit!”

Pósa Lajos

Kedves Szülők!

Mindannyian tudjuk, hogy gyermekeink számára és jövőjük szempontjából legmeghatározóbb időszak a kisgyermekkor, hiszen a család, mint a legfontosabb érték, a szeretet, a biztonság, állandóság, a játék, az egyre több tapasztalat megszerzése, az oldhatatlan tudásszomj kielégítése határozza meg életüket.

Gyakorló szülőként azonban azzal szembesültünk, hogy nagyon kevés az a hely, ami szép, nyugodt és megfelelő környezet mellet biztosítja a gyermekek fejlődését, szakképzett pedagógusok irányítása mellett, akik választott szakmájukat életcélnak is tekintik.  Mi tudjuk, hogy a gyermekek biztonságérzetét az állandóság, a nyugodt környezet, a megszokott arcok, tárgyak, illatok jelentik.

Ezeket a szempontokat vettük figyelembe amikor létrehoztuk intézményünket, ahol 18 hónapos kortól várjuk a piciket 3 éves korig 2 bölcsődei csoportunkban, 3 éves kortól pedig iskola kezdésig angol-magyar kéttanítási nyelvű alapítványi óvodánkba, amit szeretettel ajánlunk figyelmükbe a következő oldalakon, bízva abban, hogy hamarosan személyesen is ellátogatnak hozzánk.