ÉVES NYITVA TARTÁS

Az őszi, téli, tavaszi szünetet az iskolai szünidőkhöz igazítjuk, azonban az őszi és tavaszi szünetben ügyeletet tartunk. A nyári szünet 1 hónap, melyből 2 hétig nyári táborra várjuk a gyerekeket.

NAPI NYITVA TARTÁS

½ 8-17 óráig (nyitva tartási időn kívül, szükség esetén vállalunk gyermekfelügyeletet)

ÉTKEZÉS

Teljes nap esetén négyszeri étkezést biztosítunk. Sok gyümölccsel, zöldséggel, reformkonyhával, hiszen az élelmiszerek minősége és mennyisége határozza meg elsődlegesen a kicsik megfelelő fejlődését. A bölcsődében fél napos ellátás esetén háromszori étkezést biztosítunk, ezen kívül fogadunk 3 teljes napra is bölcsődés korú gyermeket, szintén négyszeri étkezéssel.

SZÜLŐI ÉRTEKEZLET

Program évben, kétszer tartunk szülői értekezletet, de óvodapedagógusaink bármikor állnak rendelkezésükre, tájékoztatnak az elért eredményekről, fejlődésről, az újabb egyéni célkitűzésekről, vagy együttműködésről. Tudjuk, hogy gyermekük akkor lehet nálunk boldog és kiegyensúlyozott, ha Önökkel szorosan együttműködve alakítjuk ki kicsi életüket.

EGYÉB SZOLGÁLTATÁS

Munkánkat pszichológus, óvodás korban logopédus, fogorvos és védőnő segíti. Iskola-előkészítő foglalkozások a választott általános iskola nyelvén (angol, magyar).

BEÍRATKOZÁS

Kis létszámú csoportjainkba a beiratkozás, a telítettségnek megfelelően folyamatosan történik.

NEVELÉSI PROGRAM, HÁZIREND

Kérésre E-mailban elküldjük.